O nas

Jako firma rodzinna działamy na rynku już od ponad 20 lat. Oprócz działalności noclegu robotniczego w którym prowadzimy wynajmem kwater pracowniczych, równolegle działamy także jako warsztat samochodowy.

Nocleg robotniczy założyliśmy 15 lat temu

Początkowo nasza baza noclegowa obejmowała 4 pokoje zaopatrzone w 12 łóżek, jednak dzięki bardzo dobrym warunkom w atrakcyjnej cenie, Klienci chętnie powracali do naszego noclegu robotniczego. W związku z narastającym zainteresowaniem nowych firm i zwiększeniem nakładów inwestycyjnych w regionie postanowiliśmy rozbudować bazę noclegową o kolejne miejsca i łącznie jeszcze w tym roku chcemy mieć dostępnych 110 łóżek. Zaczynaliśmy od 4 pokoi z czasem rozwijaliśmy bazę do stanu dzisiejszego i na tą chwilę mamy 24 pokoje, 6 łazienek z prysznicem, 8 toalet, 5 kuchni co daje obecnie 70 miejsc noclegowych rozmieszczonych w 3 budynkach mieszkalnych.

Planujemy jednak w ciągu kolejnych kilku miesięcy oddać do dyspozycji klientów kolejne pokoje robotnicze, w którym udostępnimy w nowym miejscu kolejnych 11 pokoi, 3 kuchnie, 3 prysznice i 6 toalet. Wszystkie nasze kwatery mają wydzielone przy budynkach parkingi a wszystkie budynki są ogrodzone i zamykane na noc.

Pokoje robotnicze udostępniamy dla osób z całej Polski, które przyjeżdżają pracować w Krakowie. Głównie w branżach budowlanych, ale przyjmujemy także gości, którzy po prostu szukają taniego, czystego i ciepłego noclegu na kilka dni.

Zapraszamy do kontaktu i po wszelkie niezbędne informacje pod numerem telefonu 603 886 774